Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu.
Nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem.

Marco Pantani

Sandra Bralińska brązową medalistką Mistrzostw Polski LZS

W ostatni weekend nasze zawodniczki wzięły udział w wyścigu z cyklu Pucharu Polski, podczas którego rozegrano także Mistrzostwa Polski LZS. Zawody odbyły się w Darłowie.

W pierwszym dniu zawodów rozegrano jazdę indywidualną na czas. Najlepsza z Wielunianek Sandra Bralińska zajęła 8 . Całe podium zajęły reprezentantki Litwy. W klasyfikacji Mistrzostw Polski LZS Sandra zajęła trzecie miejsce. Pozostałe zawodniczki zajęły miejsca w drugiej i trzeciej dziesiątce. W niedzielę rozegrano wyścig ze startu wspólnego. W kategorii juniorek młodszych 4 lokatę wywalczyła Dominika Włodarczyk a 6 miejsce zajęła Agnieszka Marciniak. Na duże wyróżnienie zasługuje Kasia Jajczak, która swoją postawą pokazała olbrzymie serce do walki. W kategorii juniorek Marta Jajczak zajęła 9 lokatę. Należy dodać, że juniorka cały dystans prawie 84 km przejechała w mocno padającym deszczu.