napiszlogo

Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu.
Nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem.

Marco Pantani

  • Start
  • Jak zostać zawodnikiem

Jak zostać zawodnikiem

Jeśli lubisz jazdę na rowerze, spotkania z przyjaciółmi i sportowe współzawodnictwo to przyjdź do nas - zostań Kolarzem.
Zapraszamy chłopców i dziewczynki w wieku 12 - 15 lat, posiadających kartę rowerową.

Nasz oferta :

Zapewniamy kompletny sprzęt sportowy, tj. ROWER, strój kolarski, obuwie kolarskie, kask ochronny.

Raz lub dwa razy do roku ( w ferie zimowe - zawsze, oraz w wakacje) organizujemy obóz sportowy w górach lub w specjalistycznym ośrodku sportowym.
W sezonie, tj. wiosna - wczesna jesień jeździmy na wyścigi zarówno w kraju jak i zagranicę. Mamy do tego specjalnie przystosowane środki transportu.
Organizujemy spotkania integracyjne, również dla rodziców/opiekunów prawnych.
W okresie zimowym organizujemy treningi na sali sportowej, basenie i w terenie.

Dzięki nam poznasz wspaniałych ludzi, zdobędziesz przyjaciół, poznasz nowe miejsca w kraju i zagranicą. Nasi wychowankowie to Mistrzowie Polski, reprezentanci kraju, województwa, to również zawodnicy zawodowych grup kolarskich, zwycięzcy wieeeeeelu wyścigów - Możesz iść w ich ślady. wszystko w Twoich "nogach i głowie".

Wszystko jest za darmo, za nic nie musisz płacić!

Czego oczekujemy w zamian? - Twojej obecności na treningach i zaangażowania.

Jeśli więc masz ukończone 12 lat, ale nie więcej niż 15 lat, posiadasz kartę rowerową , już dziś wraz z rodzicami wypełnij Deklarację Członkowską .
Wraz z rodzicem/opiekunem prawnym przynieś ją do nas - Wieluń, Plac Legionów 1 (najlepiej do sklepu rowerowego trenera Jana Majchrowskiego).

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji pisz : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz Deklarację Członkowską