napiszlogo

Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu.
Nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem.

Marco Pantani

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Podczas czasówki najlepiej z naszych zawodniczek spisała się Sandra Bralińska zajmując dobre 15 miejsce. Marta Glapa była 22, a Dominika Włodarczyk 34.

Czytaj dalej

IV Sowiogórski Maraton MTB

W niedzielę część wieluńskiego klubu postanowiła spróbować sił w IV Sowiogórskim Maratonie Rowerowym MTB rozgrywanym w Bielawie.

Czytaj dalej

Puchar Polski Chrzypsko Wielkie

Marta Jajczak znów na podium Pucharu Polski!
W sobotę i niedzielę w Chrzypsku Wielkim został rozegrany Puchar Polski oraz ostatnia eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Czytaj dalej

Weekendowe ściganie nad morzem.

Nasze dziewczęta podczas długiego weekendu brały udział w wyścigu w Darłowie. Była to kolejna impreza z cyklu Pucharu Polski oraz Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia LZS.

Czytaj dalej

IX "Pętla Wieluńska"

W sobotę (14.05.2016) niektóre z naszych zawodniczek reprezentowały klub podczas IX "Pętli Wieluńskiej".

Czytaj dalej

Memoriał Henryka Łasaka w Bełchatowie

Pracowita niedziela za naszymi kolarzami! W minioną niedzielę grupa naszych zawodników startowała w 42. Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim "Memoriał Henryka Łasaka" pod patronatem Starosty Powiatu Bełchatowskiego i Prezydenta Miasta Bełchatowa.

Czytaj dalej

Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich

W dniach 25-26 Czerwca adepci naszej szkółki kolarskiej brali udział w Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich rozgrywanych w Raszkowie. Ponieważ, stawiają oni dopiero pierwsze kroki w kolarskim peletonie (to ich drugi start) na zawodach mieli się po prostu dobrze bawić. Wszystkie dzieci z klas IV-VI, które chciałyby spróbować swoich sił serdecznie zapraszamy!

Puchar Polski w Koziegłowach

Puchar Polski w Koziegłowach zaliczamy do udanych. Ostatni weekend to kolejne dni ścigania dla wieluńskich kolarzy. W sobotę w Koziegłowach odbyła się jazda indywidualna na czas.

Czytaj dalej

Puchar Polski w Grudziądzu

Dwa dni trwały zmagania w Grudziądzu, stanowiące edycję wyścigów z cyklu Pucharu Polski. Sobota to zmagania w indywidualnej jeździe na czas. Na pagórkowatej trasie w miejscowości Warlubie nasi zawodnicy mieli okazję zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami z całej Polski.

Czytaj dalej