napiszlogo

Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu.
Nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem.

Marco Pantani

Dominika Włodarczyk mistrzynią makroregionu MTB

Dostkonały występ naszej młodziczki podczas zawodów w Głazie.

Mistrzostwa Makroregionu MTB były pierwszą imprezą w tym sezonie podczas której zameniliśmy nasze rowery szosowe na  górale. Zawodnicy ściagali się na rundzie długości 2.5km rozpoczynającej się dość długim podbiegiem. Dominika jest zawodniczka, której tego typu trasa bardzo "pasuje". Już na samym początku objęła prowadzenie.  Po pierwszej z dwóch rund przeznaczonych dla młodziczek nasza zawodniczka ma już znaczną przewagę, którą utrzymuje do końca wyścigu pewnie zdobywając tytuł Mistrzyni Makroregionu.

Druga z naszych zawodniczek Kasia Jajczak zajmuje dobre 10 miejsce. 

Po młodziczkach na linii startu ustawiają się chlopcy.Do pokonania mają 3 rundy. Od samego początku na prowadzenie wysuwają sie zawonicy ze Sławna i to oni dzielą między sobą pierwsze i drugie miejsce na podium.  Nasi zawodnicy kończą zmagania na  8 (Mateusz Kotala) i 14 (Mateusz Włodarczyk) miejscu.

 W klasyfikacji drużynowej zdobywamy brązowy medal.